TELL ME MORE TEAM

Här är teamet som jobbar på Tell Me More Interiors. Ett gäng som tror på att samarbetsvilja, kunskap och glädje är tre viktiga framgångsfaktorer. Tyvärr har vi inga lediga tjänster just nu, men du är alltid välkommen att skicka en spontanansökan till work@tellmemore.se.

________________________

Marcus Eliasson
Partner & Business Manager
Marcus@tellmemore.se




​​​​Maja Bergstrand
Sales & Financial Coordinator
Finance@tellmemore.se
 

porträtt helena
Helena Strauss
​​​​​​
Styling & Photo

AnnaLena Jönsson
Partner & Creative Director
Annalena@tellmemore.se
 



​​​​​Julia Wahlberg
E-commerce & Digital Marketing Coordinator
Webshop@tellmemore.se
​​​​

Nellie Norman
Sales Responsible B2B
sales@tellmemore.se

 

Frida Lovén
Operation Manager
​​​​Sales@tellmemore.se
 

​​​Hanna Berglund
Purchase and Logistic Coordinator
Production@tellmemore.se

 

Alicia Hällström
Store Manager
Store@tellmemore.se

 

​​porträtt caroline

Caroline Ulkner​​​​​​
On parental leave

 

porträtt louise

Louise Hofvenschiöld
Purchase & Sustainability Coordinator
Production@tellmemore.se

 

Linn Carlsson
Retails salesworker
store@tellmemore.se

 

 

Produkten har blivit tillagd i varukorgen

NYHETSBREV

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få mer inspiration och ta del av nyheter. Vi kommer skicka ungefär två gånger i månaden och du kan avregistrera dig när du vill.